Najlepsze etui na iPhone'a 13 Pro Max z PopSocketem w 2022 r. | CodePre.com (2022)

|Oferty Dzienne| Aktualizuj najlepsze oferty wakacyjne |➡️ Akcesoria Apple w ofertach Amazon

Pomiń i kontynuuj…

Ostatnia aktualizacja 5 maja 2022 r.

Podczas korzystania z iPhone'a 13 Pro Max musiałeś stawić czoła pewnym przeszkodom w zakresie obsługi lub gdy trzeba było ustawić go do dzwonienia w trybie głośnomówiącym. Aby rozwiązać takie rozbieżności, przedstawiamy kolejny artykuł. Na tym blogu przedstawiliśmy sugestywne środki w postaci PopSocketów, które można umieścić za urządzeniem i wykorzystać jako podpórkę.

chętnie Ci pomożemy, prześlij ten formularz, jeśli Twoje rozwiązanie nie jest opisane w tym artykule.

Produkt, który służy temu celowi, to wszystko czego potrzebujesz. Ponadto produkty te są niedrogie, co stanowi kolejny odpowiedni profesjonalista dla tych PopSocketów. Zacznij więc wybierać swój najlepszy element i nie zwlekaj dłużej, aby chronić swojego iPhone'a 13 Pro Max na najlepszym poziomie!

1. Uchwyt OtterBox PopSocket

otterbox-popsocket-popgrip

Zrób krok dalej i chroń obudowę telefonu za pomocą kieszonki, która wygląda stylowo, ale spełnia swoje zadanie. Internauci uważają, że popsocket jest niezwykle przydatnym produktem, ponieważ ten niewielki produkt ułatwia codzienne korzystanie z telefonu.

Jest wyposażony w trwałą technologię przeciwdrobnoustrojową, która zapewni całkowitą ochronę zewnętrznej części urządzenia przed pospolitymi bakteriami. Ten uchwyt PopSocket można umieścić w dowolnym miejscu z tyłu iPhone'a 13 Pro Max i pozwoli Ci osiągnąć ekstremalny komfort podczas korzystania z urządzenia. Inną godną uwagi cechą jest to, że możesz również czerpać korzyści z bezprzewodowego ładowania za pomocą dołączonego gniazda popsocket. Upewnij się więc, że masz pełną kontrolę nad swoim urządzeniem i weź toMagnetyczny uchwyt PopSocket do iPhone'a 13 Pro MaxzAmazonkaw najniższych cenach i najlepszych ofertach, bez zbędnych ceregieli!

Zalety zakupu OtterBox PopSocket PopGrip

 • elegancki i stylowy
 • technologia przeciwdrobnoustrojowa
 • Obsługa ładowania bezprzewodowego

2. Etui OtterBox Pop Symmetry Series do iPhone’a 13 Pro Max

otterbox-pop-symetria-seria-obudowa-dla-iphone-13-pro-max

Chroń swojego iPhone'a 13 Pro Max, jednocześnie poprawiając jego ogólny wygląd dzięki cienkiej tylnej obudowie, która będzie lepiej pasować do całej Twojej estetyki. Kompatybilny z iPhone'em 13 Pro Max, toetui na popsocketto świetny dodatek. Co więcej, smukła obudowa telefonu jest również kompatybilna z bezprzewodowym ładowaniem Qi, co czyni ten produkt idealnym zakupem.

Idź zgodnie z sugestiami użytkowników i chwyć pokrowiec na telefon z gniazdem popsocket, ponieważ znacznie ułatwi to codzienne użytkowanie. Dzięki temu etui OtterBox możesz również chwycić zintegrowany wyskakujący uchwyt, który został zaprojektowany w celu wzmocnienia i ułatwienia trzymania, wysyłania wiadomości tekstowych i robienia zdjęć oraz zapewnienia obsługi bez użycia rąk. Łatwy w użyciu, tozdejmowana wtyczkanaprawdę przyniesie Ci wiele korzyści, zwłaszcza jeśli maszMałe ręcei trudności z trzymaniem iPhone'a 13 Pro Max. Dostępne w najniższej cenie wAmazonkasugerujemy dokonanie tego zakupu wkrótce przed wzrostem cen.

Zalety zakupu etui OtterBox Pop Symmetry Series do iPhone’a 13 Pro Max

 • cienka tylna okładka
 • Świetny środek ochrony.
 • Kompatybilny z ładowaniem bezprzewodowym
 • Świetne dla małych rączek
 • Zawiera gniazdo pop

3. Etui na telefon MagSafe do iPhone'a 13 Pro Max

Najlepsze etui na iPhone'a 13 Pro Max z PopSocketem w 2022 r. | CodePre.com (1)etui na telefon iphone-13-pro-max-magsafe

Chroń swojego iPhone'a 13 Pro Max, uzyskując przezroczystośćEtui na telefon MagSafektóry zawiera PopSocket, aby poprawić wrażenia użytkownika. Etui na telefon zostało certyfikowane jako ochrona przed upadkiem z wysokości 10 stóp, co pozwala na natychmiastowe usunięcie wszystkich zmartwień, ponieważ naprawdę możesz zaufać oferowanym przez to środkom ochronnymEtui na telefon MagSafe.

Zbudowany przy użyciu podwójnej twardości, tenEtui na telefon MagSafeTrwała i smukła konstrukcja sprawia, że jest to jeszcze lepsza opcja. Zaprojektowany tak, aby pasował do iPhone'a 13 Pro Max, możesz również wziąć to pod uwagęEtui na telefon PopSocketświetny prezent dla Twoich bliskich. Dostępne w najbardziej niesamowitych cenach, zdobądź ten futerał na telefon odAmazonkajuż dziś i ciesz się ekscytującymi funkcjami, jakie oferuje to etui na telefon.

Zalety zakupu etui MagSafe do iPhone’a 13 Pro Max

 • Popsocket w zestawie
 • Ochrona przed upadkiem z 10 stóp
 • Trwały i smukły
 • Obudowa kompatybilna z MagSafe

4. PopSocket PopWallet+ dla MagSafe

Najlepsze etui na iPhone'a 13 Pro Max z PopSocketem w 2022 r. | CodePre.com (2)otterbox-popsocket-popgrip

Dodaj dodatkową wygodę do codziennego użytku i zabieraj niezbędne rzeczy, gdziekolwiek jesteś, przechowując je razem z tyłu telefonu. Dzięki temu PopWallet+ możesz nosić niezbędne karty i gotówkę razem z telefonem, trzymając etui PopSocket PopWallet+ zaEtui na telefon zgodne z MagSafe.

PopWallet+ oferuje smukły i stylowy wygląd i może z łatwością pomieścić do trzech kart. Ciesz się więc wspaniałym, bezdotykowym i łatwym w użyciu doświadczeniem dzięki temu PopSocket PopWallet+, który spełnia wszystkie Twoje potrzeby i wymagania w jednym miejscu. Ekscytujący przedział cenowy oferowany dla tego produktu sprawia, że ten PopWallet+ to idealny zakup. Zalecamy, abyś wziął to dla swojej największej łatwości. Jeśli planujesz to kupićKompatybilny z MagSafeprzypadku PopWallet+ sugerujemy, abyś zrobił to odAmazonkaskorzystać z ciekawych ofert, cen i rabatów!

Zalety zakupu PopSocket PopWallet+ dla MagSafe

 • Bardziej wygodny
 • Przechowuj swoje podstawowe rzeczy
 • Kompatybilny z MagSafe
 • smukły i elegancki
 • Łatwy w użyciu

5. Gniazdko MagSafe SUPER ONE

Najlepsze etui na iPhone'a 13 Pro Max z PopSocketem w 2022 r. | CodePre.com (3)popsocket-popwallet-for-magsafe

Jeśli szukasz podstawy uchwytu MagSafe, oto rozwiązanie! Produkt SUPERONE nigdy nie zawiódł swoich użytkowników, dlatego po szeroko zakrojonych badaniach i pozytywnych rekomendacjach zdecydowaliśmy się umieścić to gniazdo MagSafe na naszej liście. Zgodny tylko z seriami iPhone 12 i 13, ten uchwyt MagSafe Socket Grip nie przykleja się do żadnych innych urządzeń ani etui innych niż MagSafe.

Dzięki temu cennemu produktowi możesz cieszyć się wbudowanym magnesem MagSafe, który zapewnia wygodny montaż i demontaż. Produkt jest dość smukły, łatwy w użyciu i wygodny w kieszeni. Magnetyczna podstawa zapewni mocną przyczepność do iPhone'a, nie pozostawiając żadnych reklamacji. Więc jeśli ten produkt brzmi jak coś, czego szukałeś, nie zastanawiaj się dwa razy i opublikuj szybkoAmazonkazamów już dziś!

Zalety zakupu podstawy gniazdowej MagSafe SUPER ONE

 • silna przyczepność
 • Łatwe do podłączenia lub odłączenia
 • Smukły i kieszonkowy

6. PopSockets Slide Stretch z kwadratowymi krawędziami

Najlepsze etui na iPhone'a 13 Pro Max z PopSocketem w 2022 r. | CodePre.com (4)popsockets-slide-stretch-z-kwadratowymi krawędziami

Podłącz PopSocket do swojego urządzenia i jeszcze bardziej zwiększ kompatybilność i łatwość codziennego użytkowania. Polecany przez użytkowników na całym świecie, ten PopSocket Slide Stretch ze sklepu PopSockets może być wartościowym dodatkiem do listy akcesoriów do telefonu.

Największą zaletą posiadania tych noszy przesuwnych jest to, że można je łatwo dostosować do potrzeb i wymagań lokalizacji kątowych, niezależnie od tego, czy chcesz umieścić PopSocket naśrodek, dolny środek, dolny rógitp. Jednak ten PopSocket nie zmieści się na żadnym urządzeniu bez pokrowca na telefon. Pop Top można również łatwo zdjąć w sekundę! Ułatw sobie życie, chwytając dziś ten pop-top i umieszczającAmazonkawniosek bezzwłocznie.

Zalety zakupu PopSockets Slide Stretch z kwadratowymi krawędziami

 • szeroka kompatybilność
 • łatwy poślizg
 • Szybkie i łatwe staże
 • Szybkie usuwanie góry pop

7. PopSockets PopGrip dla MagSafe

Najlepsze etui na iPhone'a 13 Pro Max z PopSocketem w 2022 r. | CodePre.com (5)popsockets-popgrip-for-magsafe

Przymocuj uchwyt PopGrip ciasno do etui MagSafe i wsuwaj go i wysuwaj, kiedy i gdzie chcesz, aby był ładowany za pomocą MagSafe. Najbardziej odpowiednią lokalizacją dla PopSocket jestśrednio niski, ponieważ ułatwia zarządzanie urządzeniem. Również ten magnetycznyZdejmowany PopSocketpochodzi zwymienny blatktóre można wykorzystać w razie potrzeby.

Użytkownicy polecają ten PopSockets PopGrip ze względu na jego wspaniałą wydajność i stylowy wygląd, który poprawia ogólny wygląd telefonu. Ten PopSocket będzie odpowiednim uzupełnieniem Twojego iPhone'a 13 Pro Max. Dlatego sugerujemy, abyś to zrobiłzdejmowana wtyczkazAmazonkai upiększ swoje urządzenie o krok do przodu.

Zalety zakupu PopSockets PopGrip dla MagSafe

 • Regulowane gniazdo PopSocket
 • Kompatybilny z MagSafe
 • Wymienny blat
 • wygodny w użyciu
 • Zdejmowany PopSocket

8. Kieszeń PopSocket PopGrip

Najlepsze etui na iPhone'a 13 Pro Max z PopSocketem w 2022 r. | CodePre.com (6)popsocket-popgrip-pocket

Zapewnij sobie łatwość i wygodę podczas codziennego korzystania z telefonu, dodając doskonały chwyt. Jeden z najlepszych produktów dostępnych na rynku, ten składa się z niskiego profilu i wygodnego uchwytu do trzymania telefonu nieruchomo. Z łatwością obsługuj telefon jedną ręką dzięki temu uchwytowi i zapomnij o obawach o upuszczenie urządzenia w trakcie użytkowania.

tenZdejmowany PopSocketsprawia, że ten produkt jest bardziej pożądany, co pozwoli na szybkie ładowanie bezprzewodowe. Możesz także umieścić telefon na bezprzewodowej ładowarce PopPower z włączonym PopGrip. Uwydatnij więc piękno swojego urządzenia, uczyń go wygodniejszym w użyciu i zainwestuj w najlepsze akcesoria, jakie możesz znaleźć. Ten z PopSockets Store jest dostępny w najniższych cenach naAmazonkawięc dokonaj zakupu natychmiast, bez zbędnych ceregieli!

Zalety zakupu PopSockets PopGrip Pocketable

 • doskonała przyczepność
 • Niski profil
 • Szybki dostęp do ładowania bezprzewodowego
 • Obsługuje bezprzewodowe ładowanie PopPower

Głęboko wierzymy, że powinieneś szukać rozwiązań, które w owocny sposób ułatwią Ci życie. Jesteśmy pewni, że dzięki tym wymienionym produktom nie będziesz mieć żadnych przeszkód, aby dodać więcej wygody do swojego codziennego stylu życia. PopSocket to absolutne rozwiązanie, jeśli planujesz zapewnić łatwy dostęp, na przykład korzystanie z telefonu bez użycia rąk lub jedną ręką. Wszystkie wymienione produkty zostały sprawdzone przez użytkowników na całym świecie, aby zapewnić Ci jakość tych produktów. Jeśli te PopSockets brzmią jak coś, co możesz złapać, zrób to bez zbędnych ceregieli i złóż swoje zamówienia Amazon już dziś!

Częste pytania -

1. Czy PopSockets działa z iPhonem 13 Pro Max?

Odpowiedz Tak. PopSocket z MagSafe to najbardziej odpowiednie akcesorium, jakie możesz zabrać ze swoim iPhone 13 Pro Max.

2. Czy PopSockets nadal popularne w 2022 roku?

Odpowiedź Chociaż wiele etui i pokrowców na telefony wyszły z mody, PopSockets nadal są najbardziej popularne. Wymienne uchwyty PopGrip to najpopularniejsze zakupy, więc jeśli szukasz odpowiedniego produktu, rozważ zakup uchwytu PopSockets PopGrip do MagSafe pod adresemAmazonka!

3. Czy mogę używać PopSocket z MagSafe?

Odpowiedź Możesz, jeśli podłączasz PopSocket do etui zgodnych z MagSafe. Jedną z najlepszych opcji kompatybilnych z MagSafe w naszych rekomendacjach jest PopSockets PopGrip Pocketable dostępny w sprzedaży wAmazonka; Weź to teraz!

4. Czy PopSockets jest tego wart?

Odpowiedź Może się wydawać, że PopSockets są trochę drogie, ale są tego warte, biorąc pod uwagę liczbę korzyści, z którymi się wiążą. Dzięki PopSocket możesz łatwo korzystać z telefonu, umieszczając go tam, gdzie chcesz, wyjmując go lub używając go do wykonywania czynności bez użycia rąk na urządzeniu. Takie zalety sprawiają, że to urządzenie jest korzystne.

5. Czy mogę używać PopSocket z bezprzewodową ładowarką?

Odpowiedź Możesz, ale PopSocket może nie łączyć się zbyt dobrze z ładowarką bezprzewodową, ponieważ może utracić łączność w ciągu około minuty. Dlatego zaleca się wyjęcie PopSocket podczas ładowania bezprzewodowego.

6. Czy mogę używać PopSocket z ładowarką Qi?

Odpowiedź Nie uzyskasz najlepszych wyników, ponieważ PopSocket może ograniczyć łączność w ciągu kilku sekund. Więc podczas ładowania pamiętaj, aby wyjąć PopSocket i podłączyć go ponownie po naładowaniu urządzenia.

7. Czy PopSockets są wymienne?

Odpowiedz Tak, PopSockets można wyjmować. Sprawdź PopSockets jakSUPERONE,otterboxitp., w naszych rekomendacjach wszystkie wymienne PopSockets.

8. Jak usunąć PopSocket i użyć go ponownie?

Odpowiedź Możesz łatwo wyjąć gniazdo PopSocket, wsuwając je, używając paznokci i delikatnie wyciągając. Podobnie, możesz ponownie użyć PopSocket w piętnaście minut jako środek ostrożności, aby lepki żel nie wyschł.

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: Aron Pacocha

Last Updated: 09/21/2022

Views: 5757

Rating: 4.8 / 5 (68 voted)

Reviews: 83% of readers found this page helpful

Author information

Name: Aron Pacocha

Birthday: 1999-08-12

Address: 3808 Moen Corner, Gorczanyport, FL 67364-2074

Phone: +393457723392

Job: Retail Consultant

Hobby: Jewelry making, Cooking, Gaming, Reading, Juggling, Cabaret, Origami

Introduction: My name is Aron Pacocha, I am a happy, tasty, innocent, proud, talented, courageous, magnificent person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.